Не пропустіть набір на Зимову зміну в наш табір!

«Зимова симфонія»- весела, динамічна і творча зміна, впродовж якої діти в ігровому форматі дізнаються про різні музичні стилі, створять власну радіостанцію, відвідають майстер-класи та виберуть для себе «цікавий клуб» для відвідування впродовж зміни. Новачки в музиці обов’язково знайдуть свою «ідеальну ноту», а ті, хто займаються музикою, зможуть поглибитись у своїх знаннях та навичках. Гітари, різноманітні перкусії, клавішні та екзотичні музичні інструменти заспівають нашу зимову симфонію, а народний артист Іван Попович разом з дітьми створить і виконає нову пісню. Також на дітей чекають прогулянки та зимові розваги,  квести, вечірки в різних стилях, дискотеки, кулінарний майстер-клас, діджеінг. Захоплюючий відпочинок у чистій та  мальовничій місцевості.

Кожна зміна унікальна, має своє ідейне наповнення і цієї зими пропонуємо разом з нами відчути музику своєї душі, зануритись у магію звуків та знайти свій ритм на зміні «Зимова симфонія».

23.12. День знайомства у форматі гри, презентація зміни і розподілення команд за музичними стилями, МК, презентація команд.

24.12. В цей день, присвячений музичним нотам, діти пройдуть тренінг «міцна команда» і відвідають «цікавий клуб» на свій вибір.

25.12 .Команди впродовж дня будуть створювати свою радіостанцію з новинами команди та музичним контентом, познайомляться з екзотичними музичними інструментами і створять свою неповторну музику природи на МК, інтерактивна еко- бесіда «Як звучить природа».

26.12. Сьогодні команди дізнаються про значення музики для психологічного стану, роботи мозку та всього організму, пограють у музичну гру «асоціації і ностальгії», відвідають МК і вікторину «Шазам»

27.12. День продуктивних репетицій, адже ввечері відбудеться найгучніша вечірка зміни «Шоу талантів», «цікаві клуби».

28.12. Сьогодні кожний спробує побути у ролі DJ, інтерактивна гра і МК

29.12. МК, квест, підготовка до від’їзду, церемонія закриття зміни.

30.12. Перегляд відео звіту, виїзд.

Тематичні вечірки кожного дня.

Запис на зміну1 коментар до “Не пропустіть набір на Зимову зміну в наш табір!

  1. Коментатор WordPress

    Привіт! Це коментар.
    Щоб почати модерувати, редагувати і видаляти коментарі, перейдіть в розділ Коментарів у Майстерні.
    Аватари авторів коментарів завантажуються з сервісуGravatar.

Коментарі закриті.