Дитячий  проект "Золото Карпат"

Золото Карпат тут свято кожен день, відкриті до ідей. Ми любимо дітей! Саме такими словами розпочинається гімн проєкту «Золото Карпат», і це не просто слова, це наша ідеологія.

“Золото Карпат” – це простір дитячого розвитку, знаходження нових талантів,  нових знайомств та незабутнього відпочинку. Завдяки поєднанню творчих майстер-класів, захоплюючих ігор, цікавих тренінгів та активних розважальних заходів.

У нашому таборі панує комфортна, доброзичлива і затишна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного. Майстри проекту завжди поруч і забезпечать психологічні та побутові потреби дітей.

Дитячий проект “Золото Карпат” знаходиться в мальовничій і чистій карпатській місцевості Шаян, що на Закарпатті. Гірські перевали, могутні ліси, чисте повітря і приголомшливі види — те, чим будуть насолоджуватися наші діти кожен день. Завдяки цілющим джерелам маленьке село Шаян перетворилося в знаменитий курорт, куди приїжджають тисячі туристів. Найближчі заводи або фабрики розташовані за сотні кілометрів від цього мальовничого куточка Карпат.

Курорт Шаян оточили гори Великий Шаян, Середній Шаян і Малий Шаян, покриті багаторічними лісами, які точно пам’ятають події минулих століть. Ці гори захищають курорт від вітру і стали першопричиною появи унікального мікроклімату. Діти  будуть відчувати себе тут, немов у казці.

Наші переваги:

  • Кожна зміна має свою тему, яку дитина розкриває та детально дізнається про неї продовж дванадцятиденного відпочинку. Ми не створюємо тематичні зміни бо це модно, ми створюємо –  бо це ефективно, корисно, пізнавально та дуже цікаво.
  • Професійна команда тренерів
  • Створюємо різноманітні конкурси, майстер-класи, тренінги та ігри щоб кожній дитині сподобалось.
  • Індивідуальний підхід до кожної дитини. Проєкт «Золото Карпат» є місцем де нереальні та фантастичні ідеї втілюються в життя у нас не страшно відрізнятися чи бути не таким як всі, у нас дитина є головним об’єктом навколо якої крутиться всесвіт.
  • Нам не соромно за нашу базу адже вона є однією з найкращих в цій місцевості, плаща якої складає понад 2,8 га.

Інфраструктура Розклад дня Умови